mazga2

SIA “Daugavpils ūdens” informē, ka turpina strādāt arī esošajā ārkārtas situācijā valstī un veic visas nepieciešamās darbības, lai nepārtraukti nodrošinātu Daugavpils iedzīvotājiem  kvalitatīvus ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus. Jo tieši šo pakalpojumu esamība, pieejamība un kvalitāte  kopā ar karantīna pasākumiem palīdz ierobežot  vīrusa COVID 19 izplatīšanos (atgādinām par rekomendācijām dienas laikā dzert ūdeni un mazgāt rokas vismaz 20 sek. pēc veikala, aptiekas un citu sabiedrisko vietu apmeklēšanas).


Pašlaik uzņēmumam ir pietiekami resursu, lai nodrošinātu galveno objektu bezavārijas ekspluatāciju  un centralizēto ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu sniegšanu klientiem pilnā apjomā. Visi ienākošie līdzekļi tiek izmantoti, lai izveidotu nepieciešamo stratēģisko materiālu, rezerves daļu, reaģentu krājumu utt. Uz kādu laiku daļa no plānotajiem remontdarbiem ir apturēta, bet steidzamos gadījumos (avārijas maģistrālajos tīklos, kanalizācijas tīrīšana) pakalpojumi tiks sniegti savlaicīgi.
“Daugavpils ūdens” pateicas klientiem par sapratni un novēl visiem veselību un izturību. Šajā situācijā stabila uzņēmuma darbība - pirmkārt, ir katra mūsu pilsētas iedzīvotāja veselības garantija!


Atgādinām, ka līdz 2020. gada 14.aprīlim ir pārtraukta “Daugavpils ūdens” klientu pieņemšana klātienē, visas konsultācijas un iesniegumu pieņemšana tiek veikta attālināti (visus kontaktus sk.šeit ).